OFERTA DLA SZKÓŁ, PRZEDSZKOLI, itd.
Zapraszamy w swe gościnne progi szkoły i przedszkola na spotkanie z dobrym filmem.
Na porannych i przedpołudniowych seansach oferujemy naszą salę kinową o pojemności 147 miejsc, miłą obsługę, dobry sprzęt wyświetlający filmy, w pełni klimatyzowaną salę, korzystne ceny biletów grupowych (12 zł), w razie potrzeby prelekcje filmoznawców i materiały o prezentowanych tytułach.

W naszej ofercie dla szkół znajdują się wszystkie filmy aktualnie dostępne z bieżącego repertuaru - oraz pozostałe, które weszły do rozpowszechniania w kinach i są w katalogach dystrybutorów. Polecamy:
  • bezpłatne materiały edukacyjne i promocyjne do wybranych tytułów
  • godziny seansów dostosowane do Państwa potrzeb
  • dla opiekunów bilety gratis
Zachęcamy wszystkie zainteresowane szkoły i przedszkola do skorzystania z naszej oferty i włączenia się do zajęć z zakresu edukacji filmowej, przeznaczonej dla każdej grupy wiekowej. Oferta edukacji filmowej w kinie, powstaje z myślą o młodych widzach, a jej celem jest zbudowanie programu łączącego w sobie szczególne wartości merytoryczne, artystyczne z atrakcyjnością cyklu. Jest to projekt umożliwiający dzieciom i młodzieży spotkanie z kinem – klasyką, jak i twórczością współczesną, pogłębienie ich wiedzy na temat sztuki filmowej, rozwijający ich wrażliwość i przygotowujący do samodzielnego i świadomego obcowania z kulturą. Poprzez Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej chcemy zaznajomić i rozkochać młodych widzów w sztuce filmowej, uzupełniając jednocześnie ich szkolną edukacje.

W przyszłym miesiącu w naszej ofercie filmowej, pojawią się propozycje filmowe z cyklu „Magiczna lekcja”, „Historia okiem kamery”, „Historia w kinie”. Lista tytułów jest otwarta – w miarę możliwości postaramy się spełnić indywidualne życzenia.

Lekcja w kinie – to jest to, za co uczniowie (mamy nadzieję) będą wdzięczni swoim nauczycielom!

kontakt: Wiktor Franczyszyn, tel. 795-004-428